Aktuální opatření

Kvůli zpřísněným opatřením v rámci nouzového stavu je omezen také pohyb osob z tohoto důvodu není možné se shromažďovat a být na společné mši sv. Pořad bohoslužeb však zůstává nezměněn. Mše sv. budou slouženy v obvyklých časech s daným úmyslem na ten den. Kdo má ten den úmysl a chtěl by se zeptat co a jak nebo něco změnit či přesunout, spojte se prosím telefonicky s panem farářem na tel. čísle 731 625 672.

Kostel bude otevřen pro individuální návštěvu po sobotní mši sv. v Chuchelné a po nedělních mších sv. v obou farnostech cca 30 min. tak, jak bylo doposud.

Individuální příležitost ke svátosti smíření bude tak, jak doposud půl hodiny přede mší sv. kromě neděle. Ve Strahovicích ovšem také v neděli půl hodiny přede mší sv. v 7:00 tato příležitost bude. Také je možné se domluvit telefonicky na jiný čas.

Děti, které se budou účastní mše sv. přes televizi, dostanou nálepku později, až to bude možné. Je třeba zaznamenat na zadní stranu karty kdy, odkud byla mše sv. a v kolik hodin a na jakém programu.